گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین آموزش های اندرویدی :
ads ads
اطلاعیه های سایت

۱۴ / مرداد / ۱۳۹۵
بازدید : 120
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : admin
موضوعات : کتاب
کتاب “محبوبیت ائمه بقیع علیهم السلام نزد اهل سنت” نوشته سید حسین اسحاقی در سال ۱۳۸۹ توسط انتشارات مشعر روانه بازار شده است.
قرآن مجيد دربارة اهل‌بيت( علیهم السلام ) مي‌فرمايد: (إِنَّما يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنْكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَيُطَهِّرَكُمْ تَطْهِيراً). بر اساس روايات متواتر كه از طريق شيعه و سنّي نقل شده است «اهل بيت» و «عترت» عنواني است كه به رسول اكرم(ص)، امام علي(ع)،حضرت فاطمه(ع)، امام حسن و حسين(ع) اختصاص دارد. نویسنده درصدد بیان اوصاف و فضائل ائمه بقیع(ع) از دیدگاه اهل سنت با استفاده از تفسیر آیات و روایات در این زمینه است.
این کتاب شامل پیشگفتار و چهار فصل می باشد. فصل اول: زندگانی , ویژگی ها وکرامات امام حسن مجتبی(ع), فصل دوم: زندگانی, ویژگی ها و کرامات امام زین العابدین(ع), فصل سوم: زندگانی, ویژگی ها و کرامات امام محمد باقر(ع), فصل چهارم: زندگانی, ویژگی ها و کرامات امام جعفر صادق (ع) می باشد.
نویسنده در پایان می فرماید اساساً در جستجوی انسان کامل بودن، یک نیاز فطری است. انسان می خواهد معنویت, فضیلت و تقدس را به صورت عینی ببیند و لمس کند. آگاهی و پیروی از اهل بیت عصمت و طهارت پیامبر اکرم (ص) به این نیاز پاسخ می دهد. لذا بودن با آن ها حیات است و دوری از آنها تباهی است.
 

راستی سایت را در کانال تلگرام دانلود نایاب با کلیک بر اینجا دنبال کنید ♥
ads
جعبه ی دانلود
Download box
گزارش خرابی لینک گزارش نسخه جدید
درباره ی نویسنده
About author
admin

admin 20238 نوشته در دانلود نایاب دارد.

مشاهده تمام پست های

نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)
تبلیغات
کانال تلگرام